Hvem er denne karen med…..
Vi har mange talenter i Norge som spiller innebandy. Noen er litt mer ettertraktet og andre igjen er mer på å utvikle seg videre.
Når Sverige ringer…..
Sverige har en høy standing i idretten vår sammen med Finland, Sveits og Tjekkia. Når Sverige tar kontakt og vil ha deg over på u19 samling (Talang 17) for å se på hvordan spilleren er så takker en sjeldent nei. Sebastian Kämpe kan få sjansen til å velge Sverige som innebandy nasjon å spille for.
Inspirasjon
Det å få muligheten til å bli tatt til alle landslag/ kretslag/ sonelag gir inspirasjon til å satse videre. Det er ikke alle som er enige om å ha kretslag/sonelag da det kan ødelegge for mange spillere og deres inspirasjon, men andreland ligger en del foran på dette området. Vi i Norge må vel finne tilbake til alle spillerne som var her før covid og så får vi ønske Sebastian lykke til.